AkdenizAntalyaTürkiye

Antalya Eğlence Merkezleri

Antalya’daki eğlenece merkezleri, İnferno Kemer, Aura Club Kemer, Havana Club Antalya, Summer Garden, Club Celia, Massimo, Robin Hood Vip, Klub Kristall olarak sıralanırlar. Antalya eğlence merkezleri arasında olan ve en çok dikkat çeken mekanlar arasına giren bu yerler, DJ performansları, dans şovları ile öne çıkarlar. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceli etkinlikler sunan bu mekanlar, ünlü ve yabancı sanatçıları ağırlarlar. Dünya mutfağına ait lezetleri geniş menüde tatmak, farklı kokteyl çeşitlerini denemek, DJ performansı eşliğinde dans etme, açık teras alanlarında muhteşem manzarayı izlemek için Antalya eğlence merkezleri ziyaret edilir. Farklı adreslerde yer alan mekanlara ulaşım ise Antalya merkezden rahatlıkla sağlanır.

Club İnferno Kemer

Antalya eğlence merkezleri

Kemer’deki Club İnferno, 2005 senesinden bu yana faaliyet gösteren son teknoloji ışık ve ses sistemlerini barındıran bir eğlence merkezidir. 3 bin kişilik kapasiteye sahiptir. Özellikle yaz aylarında geniş bir misafir kitlesini ağırlar. En iyi 100 gece kulübü sıralamasında 4. Sırada yer alır. Dünyaca ünlü, international DJ’lerin performanslarına ev sahipliği yapar. Sanatçıların ve dansçıların her gün farklı bir sahne dekoru ve konseptinde performans sergilediği eğlence merkezi, Sennheiser şirketinin Dünya geleninde yatığı anket üzerinden dünyanın 4. En yi gece kulübü seçilmiştir. Haftanın 7 günü, saat 22:00 ila 04:00 arasında ziyaretçilerini kabul eder. Club İnferno Kemer, Antalya, Deniz Caddesinde bulunur.

Aura Club Kemer

Antalya eğlence merkezleri

Kemer Auro Club, 2002 senesinden beri hizmet veren, 3 bin kişilik kapasiteye sahip eğlence merkezidir. Yerli ve yabancı sanatçıların, DJ’lerin performans sergilediği bir alandır. Sahne şovları ile adından söz ettiren Aura Club Kemer, köpük partileri ve farklı çeşitte kendine özgü kokteyl servisleri ile dikkat çeker. Mekana gitmek için önceden rezervasyon yaptırmak gerekir. Haftanın yedi günü, saat 22:30 ila 04:00 arasında hizmet veren Aura Club Kemer, Deniz Caddesi, Kemer, Antalya’da bulunur.

Havana Club Antalya

Antalya Havana Club, Alanya’nın merkezinde yer alan, Nisan ve Kasım ayları arasında hizmet veren bir eğlence merkezidir. İki katlı mimarisi ve açık hava balkonları ile dikkat çeker. VIP salonları, açık balkonları, havai konseptinde dekore edilen iç mekanı ile 1.000 kişilik kapasiteye sahiptir. Her yaz turistleri ağırlayan mekan, yerli ve yabancı ünlü sanatçıları ağırlar. Alkol ve meze fiyatları açısından avantajlı seçenekleri sunana yer, sabahın ilk ışıklarına kadar, Brezilya ve Küba dans gurupları ile sahne şovları sunar. 22:30 ila 03:00 arasında hizmet veren Havana Club Antalya, Çarşı, Müfler Sokak, Alanya, Antalya adresinde bulunur.

Club Summer Garden Antalya

antalya eğlence mekanları

Antalya Club Summer Garden, 1991 senesinden beri hizmet sunan, Antalya’nın en köklü eğlence merkezlerindendir. Tropikal bahçe konseptinde dekore edilmiştir. 4 bar, 1 havuz, DJ kabin, özel VIP katı bölümlerinden oluşur. Ünlü dans guruplarını ve international DJ’leri ağırlar. Antalya eğlence merkezleri arasından Summer Garden, belirli günlerde Rap, E&B ve pop müziğe ayrı ayrı yer verilen partiler düzenler. Haftanın yedi günü saat 20:00 ila 05:00 arasında hizmet verir. Club Summer Garden Antalya, Konaklı, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Alanya, Antalya’da yer bulunur.

Club Celia Antalya

antalya eğlence yerleri

Antalya Club Celia, Laila markasına ait olan ve Antalya’nın önde gelen eğlence merkezlerindendir. Gündüzleri Celia Beach, geceleri ise Club Celia olarak hizmet verir. Yedi yirmi dört hizmet veren mekan, muhteşen DJ parformansları, farklı konseptlerdeki gecelere ev sahipliği yapar. Dans şovları ve farklı kokteyl seçenekleri ile adından söz ettirir. Club Celia Antalya, Çağlayan, Fener Caddesi, Muratpaşa, Antalya’da ter alır.

Massimo Antalya

antalya eğlence merkezleri

Antalya Massimo, bölgenin en klasik mekanları arasında yer alır. Gündüz elit bir restoran geceleri ise eğlence merkezi olarak hizmet vermektedir. Geniş dünya mutfağı menüsü, kokteyl ve içki seçenekleri ile dikkat çeker. Müzik ve dansın tadını çıkarmak için uygun mekanlar arasında yer alan Massimo Antalya, muhteşem deniz manzarasını 360 derecelik açı ile sunar. 16:30 ila 00:00 saatleri arasında hizmet veren Massimo Antalya, Şirinyalı, Muratpaşa, Antalya’da bulunur.

Robin Hood Vip Antalya

antalya eğlence merkezleri

Antalya Robin Hood Vip, DJ performansları ile dikkat çeken ve dans ile müziğin keyfine varmak için ideal eğlence merkezidir. Sahne şovlarına ve belirli günlerde ünlü Türk sanatçıların performanslarına ev sahipliği yapar. Üç katlı mimarisi ve yüksek kapasitesi ile dikkat çeken mekan, uygun fiyatlara sahip kokteyl seçenekleri ile her kesime hitap eder. 21:00 ila 03:00 saatlerinde hizmet veren Robin Hood Vip Antalya, Çarşı, Alanya, Antalya’da yer alır.

Klub Kristall Antalya

antalya eğlence merkezleri

Antalya Klub Kristall, Night Club, VIP, Restoran, Plaj, Kareoke, Chill Out alanlarında oluşan ve her zevke hitap eden bir eğlence merkezidir. Gün içinde denize girme, farklı kokteylleri tatma, Chill Out performansları dinleme imkanı sunan mekan, geceleri DJ performanslar ile adından söz ettirir. Antalya eğlence merkezleri arasından Klub Kristall, Rus DJ, müzik gurubu ve şarkıcılarının performanslarını izlemekten hoşlanan için ideal bir mekandır. Ziyaret için rezervasyon yatırılması gerekir. Klub Kristall Antalya, saat 12:00 ila 05:00 arasında hizmet verir. Deniz Caddesi, Antalya’da yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu